Göktürk Merkez, Belediye Cd. No: 16/5, 34077 Eyüpsultan/İstanbul info@gokturkisitme.com.tr

Kişiye Özel Kulak Kalıpları Nasıl Alınıyor?

Uzman, Odyolog ekibimiz tarafından yapılan otoskopik muayene ve özel otoskopik görüntüleme sistemlerimiz ile kulak yolunuzda problem olup olmadığı kontrol edilir. Onun ardından orjinal Detax & Dreve markalı kalıp malzemelerimiz ile kişiden kalıplar alınır. Özel kulak kalıbı malzemelerimiz ile almış olduğumuz kalıbı direkt olarak anlaşmalı firmamıza göndererek sizlere özel olarak tasarlanarak yapılmaktadır. Kişiye özel olarak yapılan kulak kalıplarımızın tamamı antibakteriyel özelliktedir.

Kişiye Özel Kulak Kalıplarında Sizin Farkınız Ne?

Kulak kalıbı basit bir iş gibi gözüküyor olsa da, işitme cihazlarından memnun olmayanların ya da kulaklarında enfeksiyon ya da mantar oluşan insanların memnuniyetsizliklerinin en büyük sebebi yanlış kulak kalıbı alımı ve kullanılan merdiven altı ürünlerdir. Biz ise kliniğimiz de kişiye özel kulak kalıbı alımından önce yapılan otoskopik muayene ve otoskopik görüntüleme sistemleri ile en doğru kalıbı almaya çalışıyoruz. Ayrıca kullanmış olduğumuz Detax & Dreve marka orjinal ürünlerimiz ile sizlere güven aşılıyoruz. Uzman, Odyolog ekibimizin tecrübesi ile almış olduğumuz kulak kalıplarını anlaşmalı firmamıza gönderiyoruz ve orada size özel olarak tasarlanmaktadır.

KİŞİYE ÖZEL TİTANYUM KALIPLARIMIZ

Titanyum Kalıplarımız İle Konforun Tadına Varmak İçin 3 Neden

1

Daha Estetik

Klasik kalıplara göre daha ince ve göze hoş gelmesinin yanı sıra uzun kullanıma bağlı renk değişimleri de olmaz. Böylece kulağınızı saklamak istemeyeceksiniz. Aynı zamanda çokta hafif.

2

Daha Sağlıklı Ve Hijyenik

Vücudumuz ile temasa en uygun malzeme olmasından dolayı kulakta enfeksiyon, mantar vb. problemler yaşamazsınız. Aynı zamanda hipoalerjenik ve antibakteriyel özel malzemeden üretilmektedir.

3

Daha Uzun Kullanım Ömrü

Klasik kalıp kullanan hastalarımız sağlık açısından en az 6 ila 7 ayda bir kulak kalıplarını değiştirmelidir. Ancak titanyum kalıpta ise böyle bir durum bulunmuyor. Sadece 1 kere yaptırarak uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Farklı Renk Seçenekleri İle Artık Daha Kişisel