Göktürk Merkez, Belediye Cd. No: 16/5, 34077 Eyüpsultan/İstanbul info@gokturkisitme.com.tr

Bluetooth® işitme cihazları nedir?

Hacimli ve çok kaba olan analog işitme cihazları geçmişte kaldı. En yeni işitme cihazları gizlidir, akıllıdır, kablosuzdur ve mükemmel Bluetooth özellikleriyle birlikte gelir. Uyumlu Apple veya Android™ cihazlarınızla ve diğer kablosuz aksesuarlarınızla bağlantı kurmanıza olanak tanırlar. Bluetooth işitme cihazlarındaki yenilikleri ve Bluetooth dijital işitme cihazının neden sizin için uygun olabileceğini keşfedin.

Bluetoothlu İşitme Cihazı
Bluetoothlu İşitme Cihazı
 

Bluetooth Nedir?

Bluetooth, tüm dünyada kullanılan, radyo dalgalarını temel alan bir teknoloji türüdür. İki veya daha fazla cihazın kablosuz olarak (görünmez bir şekilde, kablolar olmadan) bağlanmasını sağlar. Genellikle yaklaşık 30 metre menzile sahiptirler. Örneğin, iPhone'unuzun iPad'inizle bağlantısı ve iPad'inizin daha sonra TV'nizle bağlantısı olabilir. Bu örneklerde bağlantı; ses, video veya diğer medya ve veri türlerini paylaşmak olabilir. Buna akış denir.

Akıllı telefonunuzdaki kişilerden arabanızdaki GPS'e bir adres göndermek için Bluetooth bağlantısını da kullanabilirsiniz. Bluetooth özellikli akıllı telefonlar, televizyonlar, bilgisayarlar, tabletler ve müzik sistemleri bulunmaktadır. Muhtemelen evinizde bu cihazların tamamı veya birçoğu vardır. Bluetooth işitme cihazlarında da mevcuttur. Bluetooth işitme cihazına sahip olmak arkadaşlarınız, aileniz, meslektaşlarınız ve dünyayla daha iyi şekilde bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir.

Bluetoothlu İşitme Cihazı
 

Bluetooth işitme cihazları nasıl çalışır?

Bluetooth işitme cihazları, adından da anlaşılacağı gibi tam olarak Bluetooth kablosuz teknolojisine bağlanır. Bluetooth frekansını kullanarak çağrıları ve sesleri iPhone'unuzdan Bluetooth işitme cihazlarınıza aktarabilirsiniz. Ayrıca iPad veya iPod touch'ınızdan işitme cihazlarınıza müzik akışı da gerçekleştirebilirsiniz.
Uyumlu Apple cihazları için Made for iPhone, iPad veya iPod Touch (MFi) işitme cihazları adı verilen Bluetooth işitme cihazları bulunmaktadır. iPhone'a ve iOS platformundaki iPad ve iPod touch gibi diğer cihazlara doğrudan bağlanmak için Bluetooth kablosuz bağlantısını kullanıyorlar.
Android için Bluetooth işitme cihazları da vardır. İşitme cihazları, doğrudan veya kablosuz bir aktarıcı aracılığıyla Android cihazlarla eşleşmek için Bluetooth frekansına bağlanır.

Bluetoothlu İşitme Cihazı
Bluetoothlu İşitme Cihazı

Flamalar akıllı ve göze çarpmayan aksesuarlardır. İşitme cihazlarındaki kablosuz teknoloji ile TV'niz de dahil olmak üzere aynı anda birden fazla cihaz olabilen Bluetooth özellikli cihazlar arasındaki iletişim bağlantısını sağlarlar.
Bluetooth bağlantılı işitme cihazlarıyla, kişiselleştirilmiş ve rahat bir dinleme deneyimi için hemen hemen her ses kaynağından ses akışı gerçekleştirebilirsiniz.

 

En iyi Bluetooth işitme cihazlarını seçme

Sizin için en iyi Bluetooth işitme cihazlarını bulmak, tercih ettiğiniz akıllı telefonu seçmek gibidir. Kişisel. Bir işitme uzmanı, sizin için doğru Bluetooth işitme cihazlarını bulmanıza yardımcı olabilir ve bunları iPhone veya Android telefonunuzla ve diğer cihazlarınızla nasıl eşleştireceğinizi gösterebilir.
Sizin için önemli olan ve size her gün en büyük faydaları sağlayacak özelliklerin bir kontrol listesine sahip olmak en iyisidir. Sınıfının en iyisi bir Bluetooth işitme cihazının aşağıdaki özelliklere sahip olmasını öneriyoruz:

Size ve yaşam tarzınıza uyum sağlayan mükemmel ses deneyimi

Mükemmel ses özelliklerine yatırım yapmak, rahatsız edici arka plan seslerini filtrelerken, her ortamda ve her yönden ses ve konuşmayı kristal netliğinde hale getirecektir.

Bluetoothlu İşitme Cihazı
Bluetoothlu İşitme Cihazı

Bluetooth aracılığıyla favori cihazlarınızdan işitme cihazlarınıza kadar etkileyici aktarım seçenekleri

İster evde dinlenin, ister seyahat edin, ister şehirde ya da kırsalda hayatın tadını çıkarın, yayın yapabilmek yaşam tarzınızı rahatlık ve bağlantıyla zenginleştirecektir.

Bluetoothlu İşitme Cihazı

Sezgisel ve gizli kablosuz aksesuarlar ve uygulamalar

Gerçek kişiselleştirme imkanı sunarlar, böylece ses deneyimini kendinize ve hayatınıza uyacak şekilde şekillendirebilir ve optimize edebilirsiniz. Neyi sevdiğinizi biliyorsunuz, dolayısıyla parametreleri siz belirliyorsunuz.
En iyi Bluetooth özellikli işitme cihazları tüm bu unsurları içerir. İşitme cihazı yerine kulaklık taktığınız hissini verebilir ve vazgeçilmez akıllı aksesuarlarınızdan biri haline gelir. Ayrıca işitme cihazı hayatınıza ve mutluluğunuza yapılan bir yatırımdır ve herkes en iyi işitme deneyimini hak eder.